Rodzinne warsztaty wielkanocne

miesiąc temu

Tradycją w naszym przedszkolu są rodzinne warsztaty wielkanocne, które odbywają się przed Niedzielą Palmową.
22 marca dzieci i ich bliscy mieli okazję wykazać się swoją wyobraźnią, tworząc wielkanocne pisanki, wycinając i dekorując barwne zajączki oraz tworząc własnoręcznie palmy wielkanocne. Ogromne zaangażowanie i pomoc sprawiły, że te chwile były  bardzo wyjątkowe, a powstałe prace z pewnością przyozdobią domy naszych przedszkolaków.
Dodatkową atrakcją dla dzieci była pizza ufundowana przez rodzicow Basi G - za co serdecznie dziękujemy, z pełnym brzuszkiem dzieci pracowały jeszcze chętniej.

Mamy nadzieję, że wspólne spędzanie czasu wspaniale i twórczo, przyczynią się do budowania więzi rodzinnych oraz wzmacniania wspólnego poczucia świątecznej atmosfery.

Życzymy wszystkim radosnych i pełnych miłości Świąt Wielkanocnych!