Nasze grupy

W przedszkolu są dwie grupy; grupa dzieci młodszych (trzy-,czterolatki) i grupa dzieci starszych (cztero - pięciolatki).

Krasnoludki

Krasnoludki to grupa mieszana. Są w niej dzieci trzyletnie i czteroletnie. Trzylatków jest 14 a czterolatków 11.
Do Krasnalków uczęszcza 15 dziewczynek i 10 chłopców. Dzieci są radosne i otwarte, chętnie uczestniczą w zabawach i zajęciach dydaktycznych. Szczególnie lubią zabawy ruchowe przy piosenkach tradycyjnych. Chłopcy konstruują budowle dróg z klocków i organizują wyścigi samochodowe. Natomiast dziewczynki preferują zabawy z wózkami i lalkami oraz przyrządzają potrawy w naszej mini kuchni.

Muchomorki

Jesteśmy grupą przedszkolaków –starszaków. Dwadzieścioro z nas to 5-latki, a pięcioro – 4-latki.
W naszej grupie proporcje są wyrównane:dwanaście dziewczynek i trzynastu chłopców.
Bawimy się i uczymy, także od siebie nawzajem. Pomagamy sobie nie tylko w czynnościach życia codziennego, ale także w zmaganiach edukacyjnych. Malujemy, rysujemy, wycinamy, lepimy, budujemy…Uwielbiamy ruch na świeżym powietrzu i trzeba przyznać, że jesteśmy energiczną i wesołą gromadką.