Wizyta w Domu opieki "Józefina"

4 tygodnie temu

W Wielki Piątek - 29.03. nasze starszaki z gr. Muchomorki odwiedziły pacjentów Domu opieki w Józefowie. Podczas spotkaniu dzieci zaprezentowały piosenki i tańce wiosenne, które wywołały u obserwatorów wielkie wzruszenie i radość. Wspólnie z pensjonariuszami śpiewali "Barkę" Po przedstawieniu nasi wychowankowie złożyli mieszkańcom i pracownikom ośrodka życzenia wielkanocne oraz wręczyli drobne upominki. Przedszkolaki spotkały się z cudownym przyjęciem w nagrodę za swój występ otrzymały słodkie upominki i zaproszenie do kolejnych odwiedzin.
Dzieci miały także okazję bliżej poznać i obejrzeć miejsce, w którym mieszkają podopieczni placówki. Istotnym celem wizyty w Domu Opieki było również uwrażliwienie dzieci na los drugiego człowieka, zwrócenie uwagi na otaczający nas świat oraz na możliwość jego zmiany poprzez czynienie dobra na rzecz ludzi szczególnie go potrzebujących.