O przedszkolu

Publiczne Przedszkole „Dębowe Ludki” mieści się na  parterze wolnostojącej willi, której losy od wielu lat związane były  z edukacją na terenie Józefowa.
Przedszkole powstało na podstawie decyzji Burmistrza Miasta Józefowa z dn. 8.02.2016 r. nr 5/2016.
Przedszkole jest przytulne, o kameralnej i rodzinnej atmosferze, a pomieszczenia dostosowane są do wszelkich potrzeb dzieci. Posesja jest bezpieczna i ogrodzona. W ogrodzie znajduje się wydzielony  plac zabaw. Wśród drzew króluje potężny dąb, który patronuje  naszemu przedszkolu.

Nasze przedszkole jest przedszkolem publicznym, w którym realizowana jest Podstawa programowa wychowania przedszkolnego.
Edukacja, opieka i wychowanie w godz. 8:00-13:00 są bezpłatne, za każdą następną godzinę rodzic opłaca 1zł.

Przyjmujemy dzieci od 3 do 6 lat.
Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00

W ramach podstawy programowej proponujemy:
-język angielski
-rytmika
-religia - na wniosek rodziców
-zajęcia matematyczne metodą E Gruszczyk - Kolczyńskiej
- warsztaty teatralne

Zajęcia dodatkowe:
- gimnastyka korekcyjna
- plastyka w grupie starszej
- tańce
- judo

Dzieci objęte są podstawową opieką logopedyczną i psychologiczną.