Rekrutacja do przedszkola

DRODZY RODZICE

Dziś tj. 15.04.2024 r. opublikowane zostały listy dzieci przyjętych do naszego przedszkola - listy zostały wywieszone na drzwiach przedszkola.

DRODZY RODZICE

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do dnia 11 kwietnia do godz. 15:00 należy potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do naszego w postaci pisemnego lub elektronicznie oświadczenia.

potwierdzenie woli zapisu - druk

W dniu 15.04. 2024 r. o godz. 15:00 zostanie opublikowana lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola

DRODZY RODZICE

Już wkrótce rozpoczyna się rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 do naszego przedszkola.
Postępowanie rekrutacyjne prowadzone będzie z wykorzystaniem systemu elektronicznego https://rekrutacje-jozefow.pzo.edu.pl
 Do skorzystania z elektronicznego systemu naboru wystarczy dowolne urządzenie elektroniczne z przeglądarką internetową (komputer, tablet, telefon, itp.)
.

ETAP PIERWSZY  SKŁADANIE WNIOSKÓW – 04.03.2024 r.  - 15.03.2024 r.( do godz. 15:00)
Rodzice / prawni opiekunowie

• wypełniają w systemie elektronicznym wniosek o przyjęcie dziecka,
  • dołączają w systemie skany (zdjęcia) dokumentów/oświadczeń potwierdzających spełnianie kryteriów rekrutacyjnych,
  • podpisują wniosek profilem zaufanym i wysyłają w systemie tylko do przedszkola pierwszego wyboru.

lub

• wypełniają w systemie elektronicznym wniosek o przyjęcie dziecka,
  • drukują wypełniony wniosek i po podpisaniu składają, razem z dokumentami /oświadczeniami potwierdzającymi kryteria rekrutacyjne, tylko w przedszkolu pierwszego wyboru.

lub

• wypełniają papierowy wniosek odręcznie (dokumenty zamieszczone są poniżej) i po podpisaniu składają, razem z dokumentami/oświadczeniami potwierdzającymi kryteria rekrutacyjne, tylko w przedszkolu pierwszego wyboru. Informacje zawarte we wniosku wprowadza do systemu informatycznego Dyrektor lub upoważniony pracownik placówki.

WAŻNA INFORMACJA:
Przy wypełnianiu wniosku o przyjęcie dziecka do Przedszkola będzie można wybrać przedszkole pierwszego wyboru, przedszkole drugiego wyboru oraz przedszkole trzeciego wyboru.
Jeżeli chcą Państwo, aby dziecko zostało przyjęte do Publicznego Przedszkola „Dębowe Ludki”, prosimy jako przedszkole pierwszego wyboru wskazać nasze przedszkole.

Na stronie https://rekrutacje-jozefow.pzo.edu.pl, w zakładce „Pliki do pobrania, instrukcje” będą umieszczone wszystkie niezbędne do wypełnienia dokumenty oraz instrukcje do systemu, tak, aby z łatwością przejść proces złożenia wniosku do przedszkola.

Plik do pobrania:
Harmonogram postępowania rekrutacyjnego i uzupełniającego

Dokumenty rekrutacyjne:
Wniosek o przyjęcie do przedszkola
Załącznik do wniosku - kryteria
Oświadczenie o wielodzietności

Oświadczenie o zatrudnieniu
Oświadczenienie o samotnym wychowywaniu
Oświadczenie o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego przez rodzeństwo
Oświadczenie dotyczące braku podpisów przez drugiego rodzica/prawnego opiekuna (wypełniany tylko w sytuacji uzasadnionego braku podpisu drugiego rodzca/prawnego opiekuna)